Запрошуємо на лекцію літературознавця Михайла Красикова

У галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбудеться лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво», тема: «По сторінках «Антологии современной русской поэзии Украины». Частина 1».

У 1998 році в Харкові вийшла перша у незалежній Україні «Антология современной русской поэзии Украины», яка не тільки викликала до себе увагу численних рецензентів та шанувальників поезії, але й підштовхнула деяких поетів до створення своїх антологій.

Протягом двох лекцій (6.06 та 26.06) упорядник цієї антології Михайло Красиков розповість про історію її створення і принципи своєї роботи, а також зупиниться на творчості найбільш знакових авторів, як широко відомих загалу, так і тих, чиї поезії вперше (а деякі – і востаннє) були надруковані саме на сторінках цієї антології.

Довідка. Михайло Красиков – поет, етнограф, фольклорист, літературознавець, культуролог, мистецтвознавець.  Автор близько 700 наукових, науково-популярних та літературних публікацій. Член Національної спілки письменників України,  кандидат філологічних наук, директор Харківського відділення Українського етнологічного центру Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології НАН України, професор кафедри етики, естетики та історії культури Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»,  директор етнографічного музею «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ», член Міжнародної асоціації мистецтвознавців та низки інших наукових товариств та асоціацій, почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців.

Захід пройде 6 червня о 17:00. Вхід – вільний.