Святковий день у селі Слобожанське

Наприкінці травня в Слобожанському святкували 90-річчя становлення освіти на території села та 55 – річний ювілей Комінтернівської ЗОШ. Свято зібрало на гостини до школи однодумців, усіх, хто душею, долею, серцем, думками, добрими справами причетний до знаменної події.

Для всіх, хто прийшов на захід, педагогічний колектив та учні школи організували справжнє  свято. Багато випускників цього дня відклали всі свої справи на потім, щоб привітати рідну школу з ювілеєм і побачити  давніх шкільних друзів та вчителів.

Загалом же, того дня було висловлено багато теплих слів і щирих побажань. Так, із сердечними вітаннями на сцену піднялися народний депутат України Олександр Біловол і депутат Харківської облради Валерій Пітько, котрі ніколи не стоять осторонь добрих справ і по можливості надають допомогу у вирішенні питань життєдіяльності школи. Вони передали директору закладу Віті Балух сертифікат на сучасне мультимедійне обладнання, аби учбові будні та дозвілля учнів були більш насиченими. Олександр Біловол також пообіцяв посприяти вирішенню проблеми сплати внеску ініціативної групи села, яка брала участь у конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє», за допомогою благодійного фонду «З добром до людей».

Голова райдержадміністрації Роман Мерзлікін і голова районної ради Світлана Ротач зі сцени привітали всіх присутніх із поважним ювілеєм школи. Вони побажали закладу ще багато насичених років життя та передали подарунковий сертифікат на придбання меблів для початкової школи.

Продовжила естафету вітань в.о. начальника відділу освіти Людмила Чаюк, яка побажала вчителям та учням високих досягнень, успішної реалізації нових планів і висловила подяку відділу освіти працівникам школи.

Віта Балух подякувала всім, хто опікується  освітнім закладом, допомагає у вирішенні багатьох проблем. Зокрема, Віта Анатоліївна висловила слова щирої вдячності Олександру Миколайовичу та наголосила, що постійна підтримка народного депутата стимулює  навчальний заклад впевнено крокувати в майбутнє. Адже саме завдяки Олександру Біловолу в Комінтернівській ЗОШ протягом останнього часу з’явилися меблі для їдальні, переносний екран, мультимедійне обладнання, комп’ютер, газонокосарка, класні дошки.

З теплими словами вдячності за нелегку, самовіддану працю, господарка свята звернулася також до колег-учителів і надала слово колишньому директору школи з 30-ти річним стажем, учаснику бойових дій, ветерану праці Тамарі Бєлінський. Вона щиро вітала присутніх, ділилася спогадами та приємними враженнями, а також вручила Віті Анатоліївні сувенірну медаль з нагоди 55-річчя закладу. Користуючись нагодою, Людмила Чаюк висловила Тамарі Василівні подяку відділу освіти за вагомий внесок у справу навчання і виховання дітей.

Під час урочистого заходу добрим словом згадали вчителів-ветеранів педагогічної праці, чия палка та надзвичайна закоханість у свою справу ще й досі відлунюється у стінах закладу, та вручили їм квіти. Згадали та вшанували хвилиною мовчання вчителів, які розбудовували навчально-виховний процес у школі, та, на жаль, уже відійшли у вічність.

З цікавістю присутні переглядали слайди з фотографіями вихованців та педколективу навчального закладу. Світлини нaгaдувaли присутнім про роки дитинства, юності, молодості, пов’язані зі школою. І ніхто в залі не приховував своїх щирих емоцій,  побачивши на фото педагогів, однокласників чи навіть самих себе.

Протягом заходу вітання перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь найталановитіші учні та вчителі навчального закладу.

Загалом же, святкування перетворилося на нeзaбутню зустріч кількох поколінь директорів, учителів та учнів школи.

А по закінченні заходу Віта Балух провела екскурсію по Комінтернівській ЗОШ для Олександра Біловола та інших почесних гостей.