Олімпійський день на Красноградщині – свято спорту та гарного настрою

З метою пропагування здорового способу життя, відзначення Всеукраїнського Олімпійського дня та поширення олімпійського руху в районі 19 червня 2018 року відбувся марафонський забіг, який стартував із Малої площі міста.

У заході взяли участь близько 200 бажаючих із місцевих установ та організацій.

На урочистому відкритті очільник району Євген Третяков привітав присутніх та побажав вдалих стартів і перемог, міцного здоров’я та позитиву.

Пред початком забігу на площу внесли Олімпійський вогонь, державний та Олімпійський прапори. І розпочалося справжнє свято, свято спорту, здоров’я та гарного настрою.

Очолив забіг очільник району Євген Третяков.

На фініші учасники марафону ділилися своїми враженнями. Забіг для учасників став справжнім олімпійським святом і подарував багато позитивних емоцій.

Далі відбулась Спартакіада державних службовців на локаціях для змагань з міні-футболу та настільного тенісу. У змаганнях з міні-футболу Євген Третяков також взяв участь.

“З упевненістю можу сказати, що головне – вірити у свої сили, у перемогу і все завжди вийде! Хотів власним прикладом продемонструвати, що потрібно бути активним та не боятися труднощів. Тому працюйте над собою, вдосконалюйтесь та займайтесь спортом!”, – наголосив  очільник району.